24 hodinovka

Úvodní slovo k věci, která se nazývá 24hodinovka.

Navazuje na náš původní projekt 1000 mil pro jeden cíl , který ideově vychází z připomínky událostí ve městě Nome z roku 1925. Štafeta psích spřežení s léky proti epidemii záškrtu.

Napadlo vás někdy, kolik asi tak může uběhnout psí štafeta za 24 hodin? A další akce je na světě. Jeden tým je člověk a pes. Jedna štafeta jsou dva týmy. Celkem pojede šest štafet tj. dvanáct týmů. Matematicko-filozofická otázka tipovací soutěže zní „kolik kilometrů celkově ujede tým 24hodinovky?“ A protože nás nečekají žádní velcí sponzoři (Gazprom jsme pro letošek vyloučili) hledáme každého, kdo je ochoten přispět na rekondiční tábor pro děti po onkologické léčbě. Tento tábor organizuje nadační fond dětské onkologie Krtek při FN Brno. Naše sportovní akce se zásadně liší od běžných akcí. Nesoupeříme o to, kdo vyhraje, jedná se o spolupráci všech týmů k dosažení co nejlepšího výsledku. Veškeré náklady si hradí účastníci ze svého. Kompletní částka od sponzorů akce jde přímo na konto nadačního fondu. Jména sponzorů se stávají součástí loga štafety. Sponzoři se mohou zúčastnit tipovací soutěže. Kdo uhodne nebo bude nejblíže k odhadu celkově ujetých km získá právo být startérem letošního ročníku 1000mil pro jeden cíl v Milovech. Přímo na rekondičním táboře. Výše sponzorského příspěvku se odvíjí od předpokládaného nájezdu kilometrů (malá nápověda pro tipující). Ta je ve výši 400,-. Posláním této částky v hodnotě lepšího nedělního oběda na konto Nadačního fondu dětské onkologie Krtek

Číslo účtu 86-1660380277/0100VS 1024 se stáváte SPONZOREM 24HODINOVKY !

Věřte nám, tato částka má neuvěřitelnou hodnotu. Dětský úsměv a pocit štěstí nelze ohodnotit! Horka n/Moravou ve dnech 26.března od 13°° do 13°° 27.března vejde do dějin psích sportů a sponzoringu? Děkujeme za podporu!

A pamatujte!

„Smysl hry není ve vítězství, ale ve hře samé.“ Jack London

Sledovat dění můžete i na FB 1000 mil pro jeden cíl a SK-ČSV&spol

Děkujeme Pádlo-morava za zprostředkování útočiště při akci.