Startovní listina 2021

JménoPříjmeníJméno psa - CanicrossJméno psa - KoloběžkaKategoriePlatba / Payment
Margita
Fialova
Regis s Divokou krvi
SC1
Ne
Valerie
Růžičková
Beyonce Royal Glow
SC1
Ne
Barbora
Šonská
Erwin
CCW
Ano
Kristína
Kováčová
Aspera Mystery beast
SC1
Ano
Martina
Měsíčková
Růženka
Růženka
SC1, CCW
Ano
Adam
Spíšek
Huck
Huck
SC1, CCM
Ano
Martin
Žilík
Falco
Falco
SC1, CCM
Ano
Daniela
Forstová
Remy
Remy
SC1, CCW
Ano
Lucia
Šuleková
Greysi Alassea z Devínskej
Lucia
CCW
Ne
Jana
Hudcová
Argo
SC1
Ano
Ondřej
Matějka
Brigita Lady Wolf Kuklík
Brigita Lady Wolf Kuklík
SC1, CCM
Ano
Karolína
Šimánková
Riannon Drama Queen s Divokou krvi
SC1
Ano
Petr
Kolář
Dante Srdcerváč
SC1
Ne
Hana
Jindrová
Abu-Abu Serigala
CCW
Ano
Lukáš
Družba
Aisha Dogcentrum's guardian
Aisha Dogcentrum's guardian
SC1, CCM
Ano
Tereza
Bulasová
Coudy
Coudy
SC1, CCW
Ano
Petr
Kolář
Tony
CCM
Ano
Jakub
Slaninka
Bodrik
CCM
Ne
Johana
Schuhová
Raisin
Raisin
SC1, CCW
Ano
Pavel
Kohout
Bóža
CCM
Ne
Ladislav
Kondr
Artemis Ayra Mé vlčí já
CCM
Ano
Helena
Kondrová
Mercy Jade s Divokou krví
SC1
Ano
Michaela
Václavů
Arya
Zywa
SC1, CCW
Ne
Kateřina
Tůmová
Ori
Kateřina
SC1, CCW
Ne
Martin
Kaisler
Mylady Mystery Arqeva
CCM
Ano
Michal
Šereda
Ajra Wataha z Brzozowego Sadu
CCM
Ano
Juraj
Dermek
Hromovládce Tawy
CCM
Ne
Marie
Šeredová
Lucky
CCW
Ano
Zuzana
Nováková
Gandalf Grey S Divokou krví
CCW
Ano
Tomáš
Bambušek
Obi-Wan Malý Bysterec
Obi-Wan Malý Bysterec
SC1, CCM
Ne
Karolína
Dohnalová
Betty Krhův dvůr
CCW
Ano
Monika
Majerová
Dasty
Dasty
SC1, CCW
Ano
Jiří
Majer
Airin z Litavské kotliny
Airin z Litavské kotliny
SC1, CCM
Ano
Daniel
Madera
Zachary Grey Střípek snů
SC1, CCM
Ano
Martina
Najmanová
Besta Atir Bohemia
Besta Atir Bohemia
SC1, CCW
Ne
Jan
Václavík
Orin Gala Black
Ajra Wataha z Brzozowego Sadu
SC1, CCM
Ano
Kristýna
Čermáková
Easy
Easy
SC1, CCW
Ne
Monika
Mundilová
Capri Shadow of Wolf
Arlo Belly Button Ruffian's Legend
SC1, CCW
Ano
Adéla
Feřtová
Goddess Arwen of Kim's dream
CCW
Ano
Jiří
Feřt
Marwyn Tele von Třebíč
Marwyn Tele von Třebíč
SC1, CCM
Ano
Jakub
Lehotský
Careček
Careček
SC1, CCM
Ano
Ondřej
Chaloupka
Bren Atir Bohemia
CCM
Ano
Christine
Daoudová
Vincent Vega
Luna DeVil
SC1, CCW
Ne
Kateřina
Medková
Gaston Karo Arqeva
CCW
Ano
Jana
Čundrlová
Řasenka
Řasenka
SC1, CCW
Ano
Miroslav
Strašil
Isabel Fon Bubák
Archibald Ruffian’s Legend
SC1, CCM
Ne
Viktor
Vala
Dirty the Dog
SC1, CCM
Ne

 

JménoPříjmeníJméno psa - CanicrossJméno psa - KoloběžkaKategorie / CategoryPlatba / Payment
Rozálie
Marková
Luna DeVil
CC
Ne
Ema
Chaloupková
Agrita Dancing Warrior
CC
Ano
Kristýnka
Tůmová
Ori
CC
Ne
Emílie
Kolářová
Elli Srdcerváč
SC
Ne
Jůlie
Kolářová
Elli Srdcerváč
CC
Ne
Marie
Svobodníková
Isabel Fon Bubák
SC
Ne
Amélie
Vala
Vincent Vega
SC, CC
Ne

%d bloggers like this: