Den boje proti rakovině: Nakupte kvalitní krmivo pro svého čtyřnohého parťáka a pomozte tím i nemocným dětem

Dnes, 4.2. je Světový den boje proti rakovině.

Kdo sledujete naší činnost víte, že veškerý zisk, který pořádáním akcí utržíme, posíláme pravidelně na Nadační fond dětské onkologie Krtek.

V loňském roce jsme se skamarádili s výrobci kvalitních krmiv granule-eshop.cz. Šli do spolupráce s námi proto, že i jich se téma boje proti rakovině osobně dotýká. Proto se letos rozhodli o spolupráci s NF Krtek napřímo a udělali výzvu – za každé u nich nakoupené krmivo pošlou 15% z částky přímo na Krtka. Z této spolupráce máme obrovskou radost!! Podpořte je, prosím, i Vy – my za Sportovní klub jdeme koupit pytel granulí a nechat ho poslat do Záchranné stanice pro ČSV v Adamově. Tím zabijeme dvě mouchy jednou ranou.

(Pokud byste chtěli postupovat stejně, do poznámky v objednávce napište ADAMOV).

Zde je link pro objednání: pomoz bojovat proti rakovině (granule-eshop.cz)

Zde info o NF Krtek: Pro dárce – Nadační fond dětské onkologie KRTEK (krtek-nf.cz)

Zde info o Záchranné stanici: Záchranná stanice pro Československé vlčáky | Záchranná stanice pro Československé vlčáky (pomoc-csvlcak.cz)