Startovní listina BW2020 a 2.ME DT ČSV

Jednotlivci:

Číslo / NumberJméno / First namePříjmení / Last nameJméno psa / Dog's namePlemeno psa / Dog's pedigree2. Jméno psa / Dog's name2. Plemeno psa / Dog's pedigreeKategorie / CategoryPlatba / Payment
106
Radek
Kotěšovec
Iago z Hückelovy vily
BOM
DTM2
Ne
105
Jana
Raczová
Mondi z Hückelovy vily
BOM
DTW1
Ne
104
Petr
Dolanský
Tobby
Border kolie
DTM1
Ne
103
Patrik
Ketman
Narcisa triss black s divokou krví
Československý vlčák
DMM
Ne
102
Vanesa
Martincová
Billie Jean z Černolic
Československý vlčák
DMW
Ne
101
Martin
Vojtíčko
Helios Hawk s divokou krví
Čsv
SHD
Ne
100
Aleš
Král
Angua Vlčí hvězda
ČSV
DTM1
Ne
99
Lukáš
Bomer
Agavero Cofi Capito
Australský ovčák
DTM1
Ne
98
Martina
Lédlová
Swen
Husky
DTW1
Ne
97
Jiří
Ploch
Apokalyptik Fortis Amicus
Československý vlčák
DTM2
Ne
96
Honza
Prášil
Rikki
zlatý retrívr
DTM2
Ne
95
Petr
Jurča
Woody
Belgický ovčák
DTM1
Ne
94
Helena
Řeháková
Kalypso Khairó
Saarloosův vlčák
SHD
Ne
93
Markéta
Redlová
Hugo
Golden retriever
DMW
Ne
92
Petra
Rothová
Himiko
Husky
SHD
Ne
91
Petra
Rothová
Himiko
Husky
DTW1
Ne
90
Nikola
Vávrová
Shiro Chipsy Votická smečka
Husky
DMW
Ne
89
Stanislav
Fortelný
Kora
SH
DTM1
Ne
88
Václav
Kalianko
Cyro z Vltavského kraje
hovawart
DMM
Ne
87
Katarína
Péterová
Darwin ze Studeného
ČSV
DMW
Ne
86
Sabrina
Biermann
Alvar Danuvius von Isegrims Erben
Československý vlčák
Leika
Německý ovčák
DMW
Ne
85
Adéla
Suchardová
Crazy
Kanadský retrívr
DMW
Ano
84
Václav
Cafourek
Hess
Chodská bludička
DTM1
Ano
83
Irena
Lojkásková
Skippy
xJRT
DTW2
Ano
82
Radim
Netopilík
Jericho Rex s Divokou krví
Československý vlčák
DTM2
Ano
81
Soňa
Stejskalová
Bewitched Bastien
Bearded Collie
DTW1
Ne
80
Stefan
Schulze
Loki / Drives Me Crazy artic Devil
Siberian Husky
DTM1
Ne
79
Jaroslav
Ševčík
Jei-Jei Flek Quick Angel
Border Collie
DTM2
Ano
78
Renáta
Ševčíková Guziková
Lexi z Katusickeho dvora
Československý vlčák
DTW2
Ano
77
Roman
Barchanski
Christopher Diamond Tichý Stín
Československý vlčák
DTM2
Ano
76
Ondřej
Horáček
Bakara Srdce draka
ČSV
DTM1
Ano
75
Pavel
Faldýn
Akiko
Akita inu
SHD
Ano
74
Jaroslav
Novotný
Adam Dalgliesh Bulleague
Minibulterier
Hunter Noravia Klenot
NO
SHD
Ano
73
Antoinette
Krejčí
Terence Gray Střípek snů - Bragi
Československý vlčák
Enigma Bia Wolfdog Bohemia - Tarja
Československý vlčák
DTW2
Ne
72
Tomáš
Hirschl
Archaon Natheda
Československý vlčák
SHD
Ne
71
Daniela
Čílová
Inkognita Srdcerváč
českoslovenký vlčák
Muriel Srdcerváč
československý vlčák
SHD
Ne
70
Karolína
Křížová
A'Lagertha Natheda
čsv
SHD
Ano
69
Miroslav
Hrebíček
Sullivan Grey Střípek Snů
Československý vlčák
DTM1
Ano
68
Lubomír
Kocourek
Booth Danel Sogno
BŠO
DTM2
Ano
67
Marie
Míková
"LILLY" Ambra z Domu Slunce
ČSV
DMW
Ano
66
Kateřina
Šustková
Kain Aslan s Divokou krví
Československý vlčák
DMW
Ano
65
Soňa
Krajcarová
Falka Vlčí tlapka
ČSV
DTW1
Ano
64
Martina Karin
Najmanová
Besta Atir Bohemia
ČSV
DTW1
Ano
63
Lukáš
Viskot
Imala Elza s Divokou krví
Československý vlčák
SHD
Ano
62
František
Polánka
Orson Grey Střípek snů
Československý vlčák
DTM1
Ano
61
Jana
Nagyová
History Šedý poklad
Československý vlčák
DTW1
Ano
60
Tomas
Pernica
Godfrey s D.K
ceskoslovensky vlcak
DTM2
Ano
59
Helena
Bayerová
Aiko
Border kolie
Indie
Border kolie
DTW2
Ano
58
Juraj
Dermek
Hromovládce Tawy
ČSV
DTM1
Ne
57
Lucie
Vláčilová
Aengus
Československý vlčák
SHD
Ano
56
Eva
Vildnerová
Cháron s Divokou Krví
Československý vlčák
DTW1
Ano
55
Zuzana
Novakova
Gandalf Grey S Divokou krví
čsv
DMW
Ano
54
Lenka
Budková
Aura Srdce Draka
Československý vlčák
DMW
Ano
53
Erik
Šikuta
Elsa - Eliška
SAO + (ŠARPLANINEC+ SL.ČUVAČ)
Fredy
KAO+NO
DMM
Ano
52
Alena
Nováková
Anup Tawy
Čsv
SHD
Ano
51
Josef
Novák
Bambulka z Černolic
Čsv
DTM1
Ano
50
Jan
Bàča
Berry
BHO
DTM2
Ano
49
Petr
Blažek
Bohoušek
motorová myš
DTM1
Ano
48
Růžena
Feldsteinová
Uncas
Akita
Saki
Akita
SHD
Ano
47
Vladimír
Kalivoda
Maggie
Rhodéský ridgeback
SHD
Ano
46
Jakub
Lehotský
Carcharoth s Divokou Krví
ČSV
DTM1
Ne
45
Helena
Urbánková
Erik z Věrné smečky
ČSV
DTW2
Ano
44
Pavel
Školník
Airy z Litavské kotliny
ČSV
DTM2
Ano
43
František
Herbrich
Birsa
ČSV
Runa
ČSV
DMM
Ne
42
Kristýna
Čermáková
Easy Eibi S Divokou krví
ČSV
DTW1
Ano
41
Pavel
Jor
Frigg s Divokou krví
ČSV
SHD
Ano
40
LENKA
KŮRKOVÁ
Bara
Čsv
Zaya
Belgická malina
SHD
Ne
39
Ondřej
Matějka
"Brigita" Lady Wolf Kuklík
Československý vlčák
DTM1
Ano
38
Jan
Václavík
Azték Vlčí dech
čsv
DMM
Ano
37
Milan
Tomek
Seb (Aoraki Highlander Hill)
ČSV
DTM1
Ano
36
Karel
Švejda
Khálí s Divokou krví
Československý vlčák
DMM
Ano
35
Daniela
Forstová
Remy
AAW
DTW1
Ne
34
Hana
Mazancová
Jerronimo
ČSV
DTW1
Ano
33
Jiří
Konvalinka
Chocapic
Americký pitbull teriér
DMM
Ano
32
Lucie
Šulekova
Siggy
Americký pitbull tetier
DMW
Ano
31
Magdaléna
Smíšková
Geralt s Divokou krví
ČSV
SHD
Ano
30
Jana
Stará
Grey Kanati Vlčí tlapka
Čsv
SHD
Ano
29
Marcela
Vlčková
I¨Khalessi Vlčí tlapka
čsv
Arya Václavův dvůr
bšo
SHD
Ano
28
Věra
Uhlířová
Kitt Malý Bysterec
Československý vlčák
SHD
Ne
27
Jakub
Novotný
Volch
Československý vlčák
DTM1
Ano
26
Jan
Korejčík
D´Artagnan s Divokou krví
ČSV
DTM1
Ano
25
Jana
Pospíšilová
Anthony Stark Villerah
DTW1
Ano
24
Roman
Brabec
Corin
ČSV
DTM1
Ne
23
Naděžda
Pavlosková
Karel
CSV
DTW1
Ano
22
Karolína
Křížová
A'Lagertha Natheda
ČSV
DMW
Ne
21
Václav
Kříž
Tobrok Conall Yel (Arwe)
československý vlčák
SHD
Ano
20
Jana
Hudcová
Argo (Aron ze Skřinářova)
ČSV
SHD
Ano
19
Milan
Dobšík
Carp Anwar
Československý vlčák
DTM2
Ano
18
Jiří
Egg
Archiebald
Bílý švýcarský ovčak
DTM1
Ano
17
Veronika
Pražáková
Khan s Divokou krví
Československý vlčák
DMW
Ano
16
Tereza
Záhorková
Nymeria z Katusického dvora
ČSV
DMW
Ano
15
Iveta
Král Hajlichová
Cyrio z Molu Es
ČSV
DTW1
Ano
14
Michal
Mihok
Matysek
Aaw micro
DTM1
Ano
13
Simona
Majerová
Airin
ČSV
Dasty
mix
DTW2
Ne
12
Martina
Filausová
Argee z Šeredova dvora
Československý vlčák
DMW
Ano
11
Jana
Kohoutková
Kaisy
Husky X ovčák
SHD
Ne
10
Petr
Navrátil
Ťapka
Alaskán
DTM1
Ano
9
Lukáš
Družba
Coudy
Vořech
DTM1
Ano
8
Alberto
García Sánchez
Dacota Wolfdog Bohemia
Czechoslovakian Wolfdog
DTM1
Ne
7
Jiří
Feřt
Marwyn Tele von Třebíč
Laserhund
DMM
Ano
6
Miroslav
Strašil
Isabel Fon Bubák
Hellhound - ČSV
DTM1
Ne
5
Jana
Kalinová
Aimy z Archy
SSH
DTW2
Ano
4
Nela
Jandeková
Grey Hunter Miraja
Saarloosův vlčák
DTW1
Ne
3
Irena
Šimková
Chocolade ArQeVa
Československý vlčák
DMW
Ano
2
Stanislava
Horáčková
Bady
Chodský pes
DTW1
Ne
1
Kateřina
Šimáčková
Diego z Rudého údolí
Československý vlčák
Calypso Strážce Walhaly
Československý vlčák
DTW1
Ano
0
Kateřina
Medková
Gaston Karo ArQeVa
Československý vlčák
DMW
Ano


Družstva:

Název družstva / Team name1. Jméno / Name1. Příjmení / Surename1. Kategorie / Category2. Jméno / Name2. Příjmení / Surename2. Kategorie / Category3. Jméno / Name3. Příjmení / Surename3. Kategorie / Category
Eskadra
Helena
Bayerová
DTW2
Lubomír
Kocourek
DTM2
Stanislav
Fortelný
DTM1
Protestanti
Honza
Prášil
DTM2
Martina
Lédlová
DTW1
Petr
Jurča
DTM1
Čajový dýchánek
Soňa
Krajcarová
DTW1
Martina Karin
Najmanová
DTW1
Juraj
Dermek
DTM1
Bludišťáci
Kateřina
Šimáčková
DTW1
Simona
Majerová
DTW2
Milan
Tomek
DTM1
K-jeténci
Karel
Švejda
DMM
Veronika
Pražáková
DMW
Kateřina
Šustková
DMW
5 samyc a pes
Nela
Jandeková
DTW1
Kristýna
Čermáková
DTW1
Daniela
Forstová
DTW1
Slezská záchytka
Naděžda
Pavlosková
DTW1
Jana
Pospíšilova
DTW1
Roman
Brabec
DTM1
Exoti
Michal
Mihok
DTM1
Stanislava
Horáčková
DTW1
Jana
Kalinova
DTW2

%d blogerům se to líbí: